Webové stránky pro váš florbalový tým

Reprezentujte florbal i na internetu a dejte o sobě vědět světu. Vytvořte webové stránky pro váš florbalový tým zcela jednoduše a bez zatížení klubového rozpočtu.

Tvorba klubového webu bývá pro spoustu týmů často překážkou. Amatérský vzhled, složitá správa bez znalostí z IT a finanční náročnost často týmy odradí. S námi ale vytvoříte ideální web pro váš florbalový tým s vlastním přizpůsobením vzhledu a všemi potřebnými funkcemi během několika minut. Můžete vytvářet soupisky hráčů, rozpisy zápasů, tabulky, ankety a další užitečné věci v jednoduchém redakčním systému. Webové stránky se vám pak aktivují do 48 hodin. Navíc za částku 290 Kč měsíčně, která nezatíží klubový rozpočet. Nepřizpůsobujte se. Nechte, aby se web přizpůsobil vám.