Práce s vaším novým webem bude opravdu jednoduchá, přesvědčte se sami

Rádi Vám poradíme a pomůžeme. Kontaktujte nás.

Časté dot​azy

Stránky klubů vypadají dobře. Vyzkoušíme Vaše služby. Co pro to máme udělat?
Pro zřízení této služby stačí vyplnit jednoduchý formulář
v sekci "Vyzkoušet zdarma" (1 mesíc zkušební období). Jakmile obdržíme Vaší objednávku, zašleme Vám
email o přijetí objednávky a do 48 hodin Vám službu zřídíme. V emailu bude uvedeno vše o přístupových údajích do administrace. Vše je velmi jednoduché.

Dobrý den, založil jsem si dnes večer sklub.cz, zatím to je hodina a nic se neděje? Co mam delat?
Služba sklub, se neaktivuje ihned, nejdříve se musí zaregistrovat doména a vyřešit se šablona s barevným nastavením. Vše bude v provozu do 48 hodin.

Zapomněl jsem heslo. Co mám dělat?
Neváhejte nás kontaktovat, vygenerujeme Vám nové.

Mohu si upravit menu k obrazu svému, nebo musím používat přednastavené?
Menu si samozřejmě můžete editovat podle svého.
Lze využít i stromové struktury.

Nevyhovuje mi barevné nastavení stránek, jde
to nějak změnit?

V případě, že jste nespokojen s barevným nastavením webu. Informujte nás o této skutečnosti, šablonu přebarvíme dle Vaich představ.

Mohu vložit do webu jiné pozadí?
Chcete-li změnit pozadí zašlete nám vhodnou fotografii
ve vysokém rozlišení a my jí přizpůsobíme šabloně.

Mohu na platby uplatnit trvalý příkaz?
Ano bude vám přidělen variabilní symbol, se kterým můžete zasílat platby trvalým příkazem.

Potřebuji rychlou pomoc, kde Vás mohu kontaktovat?
Kontaktovat nás můžete přes email na adrese: info@sklub.cz, telefonicky na: 606 070 066 nebo přes online chat.

Platím nějaké poplatky za zavedení služby?
Ne, aktivace služby je zdarma, zároveň vám bude aktivováno free zkušební období na 30 dní.

Počítá tabulka automaticky výsledky?
Ano, tabulka je automatická, stačí zadat výsledky zápasu a vše se vypočítá samo dle příslušné soutěže.

Jak vložím na web např. soubor *.pdf nebo textový dokument s rozpisem soutěže?

Otevřete si v administraci například úpravy stránky "O KLUBU". V editoru napište nějaký text k vašemu souboru. Často to bývají fráze jako STAHUJTE ZDE nebo SOUBOR KE STAŽENÍ. Tuto frázi kterou chcete směrovat na váš soubor např. *.pdf, označte myší a zvolte ikonku VLOŽIT/ZMĚNIT ODKAZ (modrá zeměkoule s řetězem). Zde zvolte záložku ODESLAT a nahrajte soubor na server. V INFORMACICH O ODKAZU zvolte FTP protokol a uložte odkaz. Po kliknutí v administraci se Vám stáhne soubor do PC nebo se otevře v prohlížeči PDF.

Kde provedu změnu kontaktního emailu na klub? Jedná se o kontakt uvedený také v patičce webu.

Tento email můžete změnit v sekci SPRÁVA OBSAHU => O KLUBU (zde je onen kontaktni email).

Video n​ávody