Webové stránky pro váš rugbyový tým

Rugby je jen pro pořádné hráče. A pořádní hráči si zaslouží být vidět. Vytvořte webové stránky pro váš rugbyový tým zcela jednoduše a bez zatížení klubového rozpočtu.

Hra může být někdy drsná. Není zde místo pro strach. Nemějte strach ani s tvorbou webových stránek pro váš tým. S naší pomocí zvládnete jednoduše vytvořit web díky šabloně, která se vám přizpůsobí od barev až po praktické funkce. Přidejte soupisku hráčů, rozpis utkání, tabulku týmů a další informace, které na webu potřebujete mít. To vše upravujte v jednoduchém redakčním systému bez nutnosti IT znalostí. Navíc za částku 290 Kč měsíčně, která nezatíží klubový rozpočet.