Webové stránky pro váš hokejový tým

Sklouzněte z ledu rovnou na internet a dejte o sobě vědět světu. Vytvořte webové stránky pro váš hokejový tým zcela jednoduše a bez zatížení klubového rozpočtu.

Tvorba webu pro hokejový tým se může zdát zprvu náročná časově, ale i finančně. My říkáme, že tomu tak není. Spojte se s námi a využijte přesilovku ve podobě jednoduché tvorby webu, který bude mít přesně to, co potřebujete. Vyberte si svůj vzhled, vytvářejte soupisky hráčů, rozpisy utkání, tabulky nebo ankety v jednoduchém redakčním systému bez znalostí IT během několika minut. Webové stránky se vám pak aktivují do 48 hodin. Využijte prostředí, které se vám přizpůsobí. Navíc za částku 290 Kč měsíčně, která nezatíží klubový rozpočet.