Stránky pro váš sportovní klub,
které se vám přizpůsobí

Proč platit za šablony a weby, které pro vás nejsou vhodné?

Jednoduchá správa

Webové stránky běží na redakčním systému, který je navržen tak, aby splňoval vše, co může sportovní klub potřebovat. Jednoduše založíte svůj tým a jednotlivé divize, přidáte všechny hráče, vložíte rozpis utkání a výsledky zápasů, založíte anketu nebo nahrajete fotky do galerie. Vše je opravdu jednoduché a stačí umět pracovat s počítačem a internetem.

Personalizovaný vzhled

Uživatelům Sklubu poskytujeme modifikaci základní šablony. Samozřejmě zdarma! Upravíme barevnost, vložíme logo a fotografie na pozadí tak, aby se váš web lišil od ostatních. V případě, že chcete plně odlišné stránky s vlastním vzhledem, je potřeba nás kontaktovat, abychom mohli připravit kalkulaci dle vašich požadavků.

Sokol Struhy

Fotbalový klub

HBC Rondo

Hokejbalový klub

TORPEDO Havířov

Florbalový klub

FC Balticflora

Futsalový klub

Stále dokonalejší

Weby Sklub se pravidelně aktualizují a vylepšují dle potřeb sportovních klubů. Propojení se sociálními sítěmi je samozřejmostí. Sklub web standardně spouštíme na subdoméně sklub.cz (např. tjoldrichov.sklub.cz), ale může běžet i na vaší doméně. Naše stránky jsou vhodné pro různé sporty - fotbal, hokej, futsal, hokejbal, florbalvolejbal, basketbalrugby, americky fotbal apod.

Nezatěžuje rozpočet

Víme, že v dnešní době není jednoduché sehnat sponzory a většina financování tak jde z pokladny, kterou plní samotní hráči. Naše stránky jsou dostupné opravdu všem. Cena je pouze 290 Kč měsíčně! Můžete také využít roční zvýhodněné ceny 2 990 Kč. Aby jste nekupovali zajíce v pytli, první měsíc si můžete vyzkoušet své stránky úplně zdarma. Objednejte svůj Sklub web právě teď.