Webové stránky pro váš volejbalový tým

Zasmečujte i na internetu a dejte o sobě vědět světu. Vytvořte webové stránky pro váš volejbalový tým zcela jednoduše a bez zatížení klubového rozpočtu.

Týmová hra je důležitá. Přeneste proto svůj tým na váš nový klubový web. S námi to zvládnete jednoduše během několika minut. Nový web se vám pak aktivuje už do 48 hodin. Nečekají váš žádné složitosti a nepotřebujete žádné IT znalosti. Webová šablona se přizpůsobí přesně vašim potřebám. Přizpůsobte si web do klubových barev, vytvářejte hráčské soupisky, rozpisy zápasů, tabulky a další funkce v jednoduchém redakčním systému. Navíc za částku 290 Kč měsíčně, která nezatíží klubový rozpočet.