Ebook: Jak na sponzoring pro váš klub

Pracujeme na ebooku, který se stane vaším rádcem v oblasti sponzoringu zejména amatérských sportovních klubů. Získat kvalitního sponzora lze totiž i bez vlivných známostí. My vám ukážeme, jak na to.

E-book

Po přečtení ebooku:

• Pochopíte základní principy sponzoringu.
  • Získáte praktické znalosti, jak propagovat klub v online i offline prostředí.
  • Dozvíte se praktické tipy, co nabídnout sponzorům za jejich investice.
  • Zjistíte, jak budovat úspěšné vztahy se sponzory.

Chcete se dozvědět více o připravovaném ebooku jako první? Zadejte svou emailovou adresu a my vám po jeho dokončení zašleme pozvánku ke stažení.

Chci zaslat pozvánku

Provozuje společnost SKLUB.cz s.r.o. | Cena za služby je finální, firma není plátcem DPH | Všeobecné obchodní podmínky najdete zde. Spolupracujeme s těmito weby.